Teraz rosną tu krzaki, wkrótce rozpocznie się budowa. Inwestor dostał zielone światło od urzędników

Widok na biurowiec G7 i działki, na których powstanie nowy biurowiec
Widok na biurowiec G7 i działki, na których powstanie nowy biurowiec

Miasto dało zielone światło. Na terenie Węglin Parku powstanie kolejny biurowiec. Poznaliśmy szczegóły inwestycji.

Kolejny biurowiec na terenie Węglin Parku

Nowa inwestycja powstanie na dwóch działkach (część parkingu Agata Meble i teren przy biurowcu G7) przy ul. Gęsiej, na terenie Węglin Parku. Właścicielem gruntu jest spółka JBU, która otrzymała właśnie pozwolenie na budowę budynku biurowo-handlowo-usługowego. Wiadomo, że biurowiec będzie miał 4 kondygnacje i powierzchnię użytkową wynoszącą ok. 8,1 tys. m2.

„Na parterze przewidziano 10 lokali usługowych, natomiast na pozostałych pietrach zaplanowano lokale biurowe. W złożonej przez inwestora dokumentacji brak jest informacji, jakiego rodzaju usługi przewidziano w budynku” – mówi Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach na terenie Węglin Parku otworzył się market sieci ALDI. Więcej o inwestycji: Okolica to jeszcze plac budowy, ale to nie przeszkadza w otwarciu. Liczą na przedświąteczne tłumy

SPROSTOWANIE

We wcześniejszym tekście błędnie poinformowaliśmy, że inwestycja powstaje na działkach zakupionych od komornika z licytacji, o której pisaliśmy na początku 2021 r. (źródło: Komornik wystawił na sprzedaż teren na Węglinie przy McDonald’s i Agata Meble). Za wprowadzenie w błąd przepraszamy.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe jakie tam biura wynajmą, tyle pustych powierzchni juz stoi nawet w tej okolicy, praca biurowa odbywa się często zdalnie…

  2. Kolejny biurowiec, bank, urząd, lub sieć zagranicznych restauracji my Polacy to ubogi naród, podzielony, sfrustrowany.

  3. Żałosne to jest… gdyby te budynki ustawiono pierzejowo wzdłuż Kraśnickiej i JP, toby nawet fajny kawałek miasta był i niejako reprezentacyjna „brama wjazdowa” do miasta od strony Krakowa… ale nie, biurowce chowajmy po krzakach na zapleczu, a od ulicy blaszane pudła…