„Ten hałas go uszczęśliwia”. Zróbcie prezent choremu Patrykowi z okazji urodzin

Motocykliści dla chorego Patryka Grzegorczyka

Już po raz szósty zapraszamy motocyklistów w ten wyjątkowy dzień pod dom Patryka. Wszystko po to, by umilić jego urodziny. Motocykle są jego pasją, lecz przez wypadek musiał z niej zrezygnować.

Patryk Grzegorczyk uległ poważnemu wypadkowi 9 lat temu. Niestety nie jest w stanie realizować swojej pasji, którą są motocykle. Z tego powodu jego bliscy organizują już po raz szósty akcję polegającą na zaproszeniu motocyklistów w dniu urodzin do jego domu.

Organizujemy mu prezent jakim jest mini zlot motocyklowy. Zbieramy wszystkich chętnych motocyklistów i ruszamy pod jego dom trochę mu powarczeć” – mówią przyjaciele Patryka.

– Spotkajmy się 26 maja o godzinie 14 przy zajeździe GUZ w Łucce (trasa Lublin – Lubartów). Będziemy tam na Was czekać i razem pojedziemy do Sernik, pod dom Patryka, aby zaśpiewać mu sto lat. Będzie również ciepły posiłek i tort – czytamy w opisie wydarzenia.

Link do wydarzenia – Motocykliści! Zróbmy Prezent Patrykowi!

Tak było w ubiegłym rokuWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.