Temat Plaża. Otwarcie nowego klubu w Lublinie

temat plaża
Już w sobotę 1 sierpnia w Lublinie, a dokładnie nad Zalewem Zemborzyckim otwiera się nowy klub muzyczny. Namiot na 1,5 tys. osób już stoi, jest też sztuczna plaża i parasole.

Otwarcie klubu „Temat Plaża” już 1 sierpnia w sobotę nad Zalewem Zemborzyckim. Klub składa się z ogromnego namiotu mogącego pomieścić 1,5 tys. osób, w którym odbywać będą się imprezy oraz plaży zajmującej 1 tys. mkw. z leżakami i parasolami. Dla smakoszy na terenie klubu będą foodtracki, które będą czynne nie tylko w nocy, ale i dzień.

Sztuczna plaża jest częścią klubu Temat Plaża
Sztucznie wysypana plaża jest częścią klubu Temat Plaża

Inspiracją dla powstania klubu „Temat Plaża” jest popularny w Warszawie klub „Temat Rzeka”. Imprezy muzyczne to nie wszystko. Właściciele zapowiadają wiele innych wydarzeń, m.in. festiwal piw i browarów regionalnych, ekotargi czy giełdy garażowe, na których każdy będzie mógł handlować niepotrzebnymi rzeczami.

Z informacji jakie uzyskaliśmy właściciele nie chcą zapraszać niszowych artystów. Stawiają raczej na światowe gwiazdy m.in. Deadmau5. W planach jest też sprowadzenie na plażę kompleksu basenowego wraz z wodnymi zjeżdżalniami. Nadwodny klub nie jest sezonową inicjatywą, będzie funkcjonował nawet w zimie. W tym czasie właściciele planują m.in. zorganizować festiwal rzeźbienia w lodzie.

Otwarcie

Sobota / Grand Opening Namiotu / Granie dzień + Noc
Dzień /na plaży/
Stogo(lublin)
Ralph(lublin)

wieczór noc // NAMIOT//
Alan White (lublin/reakcja techniczna)
Dj Easy (warszawa) grał na Audioriver w tym roku (independent market/rynek w płocku)
Dj W (sunrise 2015)
Dj Cez Are Kane (sunrise)
Dj Dash (warszawa)

Niedziela //AFTER// w dzień na plaży

Dj Alan White (Lublin/reakcja techniczna)

Temat Plaża lokalizacja

11112831_438700632988230_6948596677295565404_o (1)
Klub nad Zalewem Zemborzyckim Temat Plaża
materiały organizatora

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.