Tavex ułatwia nawet najdalsze podróże. Skorzystaj z najszybszej wymiany ponad 60 walut z całego świata!

Waluty kantor Lublin Tavex
Waluty kantor Lublin Tavex

Planujesz zagraniczny wyjazd na koniec Świata lub Europy? Od teraz nie musisz stresować się wymianą gotówki, nawet na tę najbardziej egzotyczną! To fakt – kantory na lotniskach czy przy przejściach granicznych niebotycznie zawyżają swoje ceny. Aby zostać potraktowanym uczciwie i rzetelnie skorzystaj z usług jedynego takiego kantoru na polskim rynku — Tavex, w którym od ręki wymienisz walutę ponad 60 krajów Europy i Świata. Skoro kwestię gotówki mamy już załatwioną, w końcu bezpiecznie i ze spokojną głową możesz ruszać w swoją zagraniczną podróż!

60 walut w jednym miejscu? To możliwe jedynie w kantorach Tavex!

Wymiana euro, dolarów, funtów, a także korony duńskiej czy czeskiej to obecnie żaden problem. Dostępne są one najpewniej w większości mijanych przez Ciebie kantorów. Jednak zdobycie gotówki do destynacji, położonych nieco dalej jak np. Albania czy Bułgaria, nie jest już tak łatwe, a co dopiero mówić o krajach znajdujących się po drugiej stronie globu?

Kantor Tavex dba o wszystkich swoich klientów, dlatego niezależnie czy wybierasz się do wspomnianej Albanii, Meksyku, czy na słoneczne Malediwy lub Dominikanę masz zagwarantowaną wymianę pieniędzy i to bez konieczności zamiany ich na walutę pośrednią, jaką są dolary lub euro. Aby mieć pewność czy kantor posiada walutę kraju, do którego się wybierasz, odwiedź stronę internetową kantoru Tavex w Lublinie.

Tavex kantor Lublin monety

Profesjonalna i szybka wymiana walut online z dostawą do domu!

Za dwa dni wyjeżdżasz na wymarzony urlop za granicę, a z portfela nadal niewinnie machają Ci tylko polskie złotówki? W ferworze wakacyjnych przygotowań łatwo zapomnieć o wymianie gotówki na walutę kraju, do którego się wybieramy. Jednak w razie niespodziewanych sytuacji za granicą, a często też zdecydowanie lepszych cen tutaj na miejscu warto zadbać o tę kwestię jeszcze przed wyjazdem.

Tavex to ponad 60 różnych walut nawet z najdalszych zakątków świata, które od ręki wymienisz w ich lubelskim punkcie w samym centrum miasta przy ulicy Królewskiej 4. Ale jeśli akurat nie jest Ci do nich po drodze, znamy rozwiązanie nawet dla tych najbardziej zabieganych — możliwość wymiany waluty przez internet z dostawą banknotów prosto pod Twoje drzwi! Kantor Tavex w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia bezpiecznie dostarczy do Twojego domu (lub innego wybranego przez Ciebie punktu) paczkę wypełnioną zamówioną przez Ciebie gotówką, dzięki czemu nie tracisz tak cennego czasu przed podróżą.

Tavex kantor Lublin
Tavex kantor Lublin

Oferta dostosowana do potrzeb klienta — poznaj więcej możliwości, jakie daje kantor Tavex

Wymiana gotówki bezpośrednio na miejscu lub zamówienie jej online z dostawą do domu to nie wszystko, co aktualnie do zaoferowania ma Kantor Lublin Tavex. Aby jeszcze lepiej usprawnić swoje działania i wyjść naprzeciw potrzebom klienta Tavex oferuje także możliwość zarezerwowania danej waluty na jedną godzinę do przodu. Dzięki tej opcji masz 60 minut na dojazd do punktu, opłatę rezerwacji oraz odbiór swoich zamówionych pieniędzy. Zabukowanie ich w żadnym wypadku nie zobowiązuje Cię do ich zakupu, ale także nie daje gwarancji ich dostępności. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie waluta czeka na Ciebie w kantorze Tavex, złóż zamówienie online z możliwością płatności w oddziale i odbierz gotówkę u nich na miejscu.

Zobacz także: Estońska firma otworzyła oddział w samym centrum Lublina. To dealer metali szlachetnych i walut – Tavex!

Tavex kantor Lublin sztabki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.