Targi wędkarskie Rybomania w najbliższą sobotę. Gigantyczne akwarium już napełnione

cof

W dniach 3-4 grudnia na Targach Lublin odbędzie się trzecia edycja największych targów wędkarskich w Polsce – Rybomania. Gigantyczne akwarium już zostało napełnione pięknymi okazami ryb z regionalnych wód.

Rybomania w 2016 roku odbyła się w trzech miastach Polski: Lublinie, Poznaniu i Sosnowcu. Łącznie imprezy odwiedziło ponad 57 tysięcy osób, z czego 15 tysięcy w samym Lublinie.

Pierwszy przystanek całego cyklu ma miejsce w okresie jesienno-zimowym, właśnie w Lublinie i to tutaj swoją premierę będą miały nowości sprzętowe na kolejny sezon wędkarski.

W tegorocznej odsłonie Rybomanii w Lublinie, udział weźmie blisko 100 wystawców, którzy zaprezentują najnowsze modele wędek, kołowrotków, przynęt czy innych akcesoriów wędkarskich.

Gigantyczne akwarium wypełnione rybami

Zbiornik sprowadzony z Portugalii ma pojemność 23 tysięcy litrów. Specjalnie na targi został zarybiony, by wszyscy, którzy odwiedzą w weekend Targi Lublin mogli podziwiać piękne okazy ryb przez szybę. W akwarium znajdziemy 20 gatunków ryb, m.in. płoć, karp, sum, sandacz, okoń, tołpyga, amur, pstrąg potokowy czy tęczowy oraz gatunek chroniony rak błotny.

rybomania lublin

Właśnie w tym dużym akwarium odbędą się pokazy przynęt wędkarskich. Spokojnie, przynęty nie będą uzbrojone, przez co rybom nic się nie stanie. Po targach ryby zostaną wypuszczone do zbiorników wodnych, do ich naturalnego środowiska.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.rybomania.com.pl

DW

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.