Targi rolnicze już w najbliższy weekend w Lublinie

fot. materiały organizatora

Z edycji na edycję targi rolnicze cieszą się coraz to większą popularnością i nie tylko wśród rolników. Sporo nowości na krajowym i zagranicznym rynku rolniczym prezentują wystawcy podczas targów AGRO-PARK.

Największa ekspozycja halowa innowacyjnych maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce Południowo-Wschodniej, interesujące seminaria, porady ekspertów, dynamicznie rosnąca liczba wystawców. Tak pokrótce można opisać nadchodzącą edycję targów.

Już w najbliższy weekend (5-6 marca) Lublin po raz kolejny stanie się rolniczą mekką, prezentując właścicielom gospodarstw nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania, a także trendy na 2016 rok. Swoją obecność w tegorocznej edycji potwierdzili czołowi producenci i dystrybutorzy w branży rolniczej, a także regionalni dealerzy.

Przestrzeń wystawiennicza obejmie nie tylko ekspozycję szerokiego spektrum asortymentu, ale da bezpośrednią możliwość porównania produktów pod względem innowacyjności, a także konkurencyjności na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje kilkadziesiąt modeli ciągników, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie.

Ponadto na Targach pojawią się najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. Nowością będzie także francuska marka Silofarmer. Wśród eksponatów pojawią się również cenione w branży maszyny lubelskiej firmy URSUS S.A oraz SIPMA Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.