Targi Rolnicze Agro-Park 2017 w Lublinie. Rolnicze święto w Targach Lublin

Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Już w przyszły weekend w Lublinie odbędzie się jubileuszowa X edycja Targów Rolniczych Agro-Park. Jest to największa impreza branży rolniczej w Polsce Południowo-Wschodniej.

 

Już 4 i 5 marca hale przy ul. Dworcowej 11 wypełnią się sprzętem rolniczym. Obok nowych maszyn rolniczych i innowacyjnych produktów wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym, które należą do stałej oferty wystawienniczej Targów, pojawi się też wiele nowości produktowych.

 

Pojawi się blisko 100 modeli ciągników światowych marek, które z pewnością przykują uwagę zwiedzających. Ponadto na Targach pojawią się najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów.

 

Podczas Targów odbędą się również prelekcje. Dr Elżbieta Mielniczuk opowie o chorobach zbóż powodowanych przez grzyby toksykotwórcze, dr hab. Witold Chabuz poruszy zagadnienie współczesnych wyzwań w hodowli bydła i produkcji mleka w Polsce. Do debaty na temat wykorzystania świń ras krajowych w produkcji wieprzowiny wysokiej jakości zaprosi dr hab. Marek Babicz.

 

Wstęp na targi jest bezpłatny.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.