Targ pod Zamkiem po ponad miesięcznej przerwie znów będzie otwarty

giełda owocowo warzywna targ pod zamkiem
Giełda owocowo-warzywne na Targu Pod Zamkiem w Lublinie | fot. Damian Gerhand

Od poniedziałku 27 kwietnia 2020 r. po ponad miesięcznej przerwie ponownie czynny będzie Targ pod Zamkiem przy Al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Po ponad miesięcznej przerwie Targ pod Zamkiem znów będzie otwarty. Chodzi o część przemysłową targowiska z odzieżą i obuwiem. Jednakże zarówno handlujący, jak i klienci zobowiązani są do przestrzegania regulacji w zakresie zachowania bezpieczeństwa.

Zasady obejmują rygorystyczne stosowanie wymagań higienicznych, takich jak: dbałość o odstępy między klientami, ograniczenie liczby klientów przebywających jednocześnie na targowisku oraz zapewnienie przy każdym z pawilonów płynu dezynfekującego.

W związku z sytuacją epidemiologiczną do odwołania w dalszym ciągu jest handel zwierzętami oraz wyprzedaż garażowa. Stoiska owocowo-warzywne, ogrodnicze oraz oferujące karmy dla zwierząt są czynne w określonych godzinach:

–  stoiska owocowo-warzywne działają tylko w soboty od 5.00 do 12.00,

– stoiska z karmami dla zwierząt i ogrodnicze działają tylko w soboty od 5.00 do 11.00,

– pawilon mięsny Dobrosławów otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, soboty w godzinach 7-14.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.