Tarasy Zamkowe najpiękniej oświetlonym obiektem handlowym w Polsce

Zdjęcie ilustracyjne | Tarasy Zamkowe

Internauci, głosujący w ogólnopolskim konkursie „Jaśnie Galerie”, zdecydowali, że Tarasy Zamkowe są najpiękniej oświetlonym obiektem handlowym w Polsce.

 

Świąteczna oprawa Tarasów Zamkowych była połączeniem tradycji z nowoczesnością. Elewację ozdobiło 60 ogromnych gwiazd. Towarzyszyły im 5-metrowe renifery, przystrojone bombkami i światłem, stojące nieopodal wejść do budynku. Także wejście główne i cała zewnętrzna szklana tafla błyszczały złotą kurtyną, złożoną ze sznurów świateł.

 

Bombkowymi żyrandole ze skrzydlatymi wróżkami, którymi udekorowano pasaże, dodawały wdzięku całości, wprowadzając element magii i niespodzianki. Całości dopełniały bombkowe girlandy w ciepłych, złotych barwach, oplatające kolumny. Cała iluminacja bazowała wyłącznie na energooszczędnych diodach ECO-LED.

 

Nietypowa iluminacja Tarasów Zamkowych, wychodząca poza ogólnie przyjęte standardy, spodobała się nie tylko lublinianom. Prawie 70% internautów, w ramach finału ogólnopolskiego plebiscytu „Jaśnie Galerie”, uznało Tarasy Zamkowe za najpiękniej oświetloną galerię handlową w Polsce.

 

– Cieszymy się, że przygotowane przez nas świąteczne dekoracje zyskały aż tak dużą popularność. To bardzo miły akcent na zakończenie świąteczno-zimowego okresu. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasze centrum handlowe w finale konkursu – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.