Tarasy Zamkowe już otwarte. Tłumy lublinian podczas otwarcia [FOTO, WIDEO]

otwarcie tarasów zamkowych

Tłumy podczas otwarcia nowej galerii u zbiegu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej. Na otwarcie, które odbyło się o godzinie 9 przybyło około 200 osób. Przecięcie wstęgi, poświęcenie obiektu przez księdza i spotkanie z celebrytami. Tak wyglądał pierwszy dzień funkcjonowania Tarasów Zamkowych.

Od 4 marca pierwsi klienci mogą korzystać z oferty nowego centrum handlowego znajdującego się u zbiegu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej. Położony w samym sercu miasta obiekt zachęca kompleksową ofertą oraz udogodnieniami i markami, nieobecnymi dotychczas w innych galeriach handlowych w Lublinie.

Do dyspozycji klientów na tą chwilę jest 125 sklepów, gdzie wkrótce otwarcie kolejnych 25 obiektów handlowych.

Prace przy budowie Tarasów Zamkowych rozpoczęły się we wrześniu 2013r. Galeria miała być gotowa jesienią 2014 r., lecz wszystko przedłużyło się do marca. Inwestor przebudował układ wokół galerii. Po ponad dwóch latach i jednemu poślizgowi terminowemu obiekt został dla klientów.

Architektura i wykonanie obiektu jest przyjazna dla środowiska. Na tarasy nie tylko pieszo… Cykliści także mogą wjechać na budynek. Inwestor zaprojektował dwa wjazdy dla rowerzystów.

Na otwarcie w środę rano przyszło około 200 osób. Właściciela nie chcą zdradzić dokładnej liczby uczestników podczas otwarcia. Wyników możemy się spodziewać wkrótce. Jak można było zauważyć w tym dniu, większość uczniów lubelskich szkół zrobiło sobie wolne od zajęć.

– Byliśmy ciekawe otwarcia. Maciej Musiał i inne gwiazdy. Musimy zdobyć ich autografy! – dodają uczennice jednej ze szkół w Lublinie.

Organizatorzy przygotowali „Kącik Gwiazd”, gdzie codziennie pojawiać się będą gwiazdy znane z pierwszych stron gazet, czy telewizji. Gośćmi przez najbliższe dni otwarcia są gwiazdy show biznesu, aktorzy, tancerze i blogerzy. Przez cztery kolejne dni aż do niedzieli, będzie można wziąć udział w warsztatach, spotkaniach z celebrytami czy zrobić sobie z nimi zdjęcia.

Program imprez z okazji otwarcia Tarasów Zamkowych:

Czwartek, 5 marca

prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna,

Scena i Kącik Gwiazd: Top Model-Anna Piszczałka, Michał Baryza, Osi Ugonoh,

Warsztaty taneczne i pokaz tańca: Jan Kliment, Molo&Frodo,

Style Hunting: konkurs na najlepszą stylizację dnia: prowadzi Jessica Mercedes

Piątek, 6 marca

prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna,

Scena i Kącik Gwiazd: Top Model – Zuzanna Kołodziejczyk, Olga Kaczyńska, Mateusz „Góral” Jarzębiak,

Warsztaty taneczne i pokaz tańca: Kaczorex, Stefano Terrazino,

Pokaz akrobatyczny: Everest,

Style Hunting: konkurs na najlepszą stylizację dnia: prowadzi Jessica Mercedes

Sobota, 7 marca

prowadzący: Tomasz Kammel,

Scena i Kącik Gwiazd: Paulina Krupińska, Kuba Wesołowski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Rozenek, Marcelina Zawadzka,

Koncert: Mateusz Ziółko & Przyjaciele

Niedziela, 8 marca

prowadzący: Tomasz Kammel,

Scena i Kącik Gwiazd: rodzinka.pl: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski,

Recital: Marta Bijan

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.