Tańsze bilety w Dzień Kobiet na Icemanie i Aqua Lublin

AquaLublin Mosir MarcinTarkowski piximo 10 e1449164597681
Aqua Lublin - Basen Olimpijski Lublin | fot. Marcin Tarkowski - www.piximo.pl

Z okazji Dnia Kobiet Icemania i Aqua Lublin przygotowały dla pań wyjątkową ofertę.

We wtorek 8 marca na Icemanii wszystkie panie mogą kupić bilet w formule NO LIMIT za jedyne 9 zł (wypożyczenie łyżew dodatkowo płatne).

Z kolei Saunarium w Aqua Lublin, w godz. 18:00-22:00, będzie dostępne tylko i wyłącznie dla pań. W cenie biletu przewidziane są dodatkowe atrakcje: specjalne seanse saunowe, maseczki kosmetyczne i napoje. Panów do Saunarium zapraszamy w godz. 15:00-18:00.

Na panie, które zamiast saun wybiorą Kompleks Basenów z miniaquaparkiem czeka niespodzianka cenowa. Przez cały dzień dla pań obowiązuje bilet „Tanie Pływanie – ulgowy”, czyli 9 zł za 75 minut. Na basenie strefy rekreakcji przewidziane są animacje wodne w godzinach 17:00-17:45 i 18:00-18:30.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.