Tanie pływanie, łyżwy no limit czy zwiedzanie Areny Lublin. Mikołajki z MOSiRem

Tanie pływanie, łyżwy no limit czy zwiedzanie Areny Lublin. Mikołajki z MOSiRem - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
Aqua Lublin - Basen Olimpijski Lublin | fot. Marcin Tarkowski - www.piximo.pl

Brak pomysłu na Mikołajki? Szukasz odpowiedniego prezentu dla drugiej połówki? MOSiR przygotował specjalną ofertę Mikołajkową dla wszystkich którzy odwiedzą w tym czasie obiekty.

mikolajki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” na mikołajkowy weekend przygotował moc atrakcji dla małych i dużych lublinian. Arena Lublin, AQUA Lublin i Icemania szykują między innymi pokazy jazdy figurowej, spacer po stadionie z Mikołajem czy kącik plastyczny.

Tanie pływanie na Aqua Lublin

Aqua Lublin zarówno w niedzielę jak i poniedziałek przygotowało dla wszystkich klientów cenowe prezenty, czyli „Tanie pływanie”. 6 i 7 grudnia bilet 75 minutowy kosztuje 9 zł (ulgowy) i 12 zł (normalny). Wejściówki 180 minutowe odpowiednio 18 zł (ulgowa)                i 24 zł (normalna). Promocja mikołajkowa obowiązuje na Kompleks Basenów Aqua Lublin.

NO LIMIT na Icemanii

W godz. 13:45-21:00 animacje, gry i zabawy z upominkami, pokaz i nauka jazdy na lodzie prowadzona przez MKŁ Libella Lublin. Pokaz jazdy freestyle oraz fireshow w wykonaniu grupy Iluzja. Przebrane osoby wchodzą na bilet NO LIMIT za jedyne 9 z, pozostali według cennika Icemanii.

icemania

Mikołajki na Arenie Lublin

Mikołajki na Arenie Lublin startują o godz 11. (potrwają do godz. 13). Dla najmłodszych będzie kącik plastyczny, wycieczka po stadionie, gry i zabawy sportowe prowadzone przez profesjonalną szkółkę piłkarską, zdobienie choinki pod okiem elfów, sala filmowa z bajkami o tematyce świątecznej. MOSiR przewidział także poczęstunek dla najmłodszych.

 

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.