Tania sobota w Lidlu 9 kwietnia 2022. Co w promocji w sobotę 9.04?

Sklepy Lidl otwarte w niedziele niehandlowe w marcu
Sklepy Lidl otwarte w niedziele niehandlowe w kwietniu | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 9 kwietnia 2022. Jakie promocje w Lidlu 9.04 w ramach akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 9 kwietnia. Które produkty w promocji?

W sobotę 9 kwietnia w ramach akcji „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją „Tania sobota w Lidlu” 9.04?

W sobotę 9.04 w Lidlu w promocji jest schab wieprzowy bez kości Rzeźnik w cenie 11,99 zł/kg, papryka czerwona w cenie 8,99 zł/kg, oraz sok pomarańczowy Solevita 1 l w cenie 1,56 zł/but. (przy zakupie 6).

Kliknij w link, aby zobaczyć aktualną gazetkę Lidl: https://spottedlublin.pl/lidl-gazetka-od-7-04-promocje-w-lidlu-od-czwartku-7-kwietnia/

Tania sobota w Lidlu 9 kwietnia 2022
Tania sobota w Lidlu 9 kwietnia 2022

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.