Tania sobota w Lidlu 9.07 22. Co w promocji w sobotę 9 lipca?

lidl
Lidl | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 9.07 22. Jakie promocje w Lidlu 9 lipca w ramach akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 9.07. Co w promocji?

W sobotę 9 lipca w ramach akcji „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją Tania sobota w Lidlu 9.07 22?

W sobotę 9.07 w Lidlu w promocji jest karkówka w marynacie Grill&Fun w cenie 11,99 zł/kg (przy zakupach innych produktów za miminum 69 zł), woda niegazowana Żywiec Zdrój 1,5 l w cenie 1,29 zł/but. (przy zakupie 12) i arbuz w cenie 2,39 zł/kg.

Kliknij link, aby zobaczyć aktualną gazetkę Lidl: https://spottedlublin.pl/lidl-nowa-gazetka-7-07-9-07-promocje-w-lidlu-od-czwartku-7-lipca/

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.