Tania sobota w Lidlu 5 marca 2022. Jakie produkty w promocji 5.03?

Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

„Tania sobota w Lidlu” 5 marca 2022. Jakie promocje w Lidlu 5.03 w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 5 marca. Które produkty w promocji?

W sobotę 5 marca w ramach akcji „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją „Tania sobota w Lidlu” 5.03?

W sobotę 5.03 w Lidlu w promocji jest karkówka wieprzowa w cenie 7,99 zł/opak.Ariel kapsułki do prania All in 1 w cenie 17,99 zł/opak. (przy zakupie 2 sztuk), oraz pomarańcze deserowe w cenie 2,69 zł/kg.

Kliknij w czerwony napis, aby zobaczyć aktualną gazetkę Lidl: Lidl gazetka od 3.03. Jakie promocje w Lidlu od czwartku 3 marca?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.