Tania sobota w Lidlu 4 grudnia – GAZETKA 4.12.2021. Co w promocji?

Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W sobotę 4 grudnia kolejna edycja akcji „Tania sobota w Lidlu”. W jej ramach będziemy mogli zakupić wiele popularnych produktów po znacznie niższych cenach.

Tania sobota w Lidlu 4 grudnia. Które produkty w promocji?

Przed nami kolejna edycja akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”. W sobotę 4 grudnia w ramach specjalnej oferty wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl będzie można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją „Tania sobota w Lidlu” 4 grudnia?

W sobotę 4 grudnia w Lidlu w promocji będzie filet z piersi kurczaka w cenie 8,99 zł/kg (cena regularna 17,89 zł/kg). Limit na paragon 3 kg. Ponadto lody familijne Grycan za 9,99 zł/opak. (cena regularna 16,99 zł/opak.) oraz banany premium 2,49 zł/kg (cena regularna 4,99 zł/kg). Aby skorzystać z promocji należy aktywować kupony w aplikacji Lidl Plus.

Kalendarz adwentowy w aplikacji Lidl Plus

Lidl przygotował kalendarz adwentowy z myślą o swoich klientach. Codziennie, aż do 24 grudnia, w aplikacji Lidl Plus odsłonięta zostanie nowa promocja, która dostępna będzie tylko tego jednego dnia.

Kupon na piątek 3 grudnia obowiązuje na wybrane markowe słodycze 1+1 gratis. Rabat 50 proc. nalicza się na każdą z 2 sztuk – w przypadku większej ilości sztuk, rabat nalicza się na 2 najtańsze z nich. Kupon można wykorzystać tylko raz.

Kupon na wybrane markowe słodycze obowiązuje tylko 03.12.2021 lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich stacjonarnych sklepach Lidl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.