Alarm24: Tak wygląda parking Targów Lublin po Cavaliadzie (wideo)

W tegorocznej Cavaliadzie wzięło udział 321 koni. Organizatorzy nie zadbali, by po imprezie posprzątać. Słoma z odchodami znajduje się na całym parkingu Targów Lublin.

 

W dniach 2-5 lutego 2017 roku na terenie Targów Lublin odbyła się Cavaliada, jedna z najważniejszych imprez jeździeckich w Polsce. Ogólnie we wszystkich przeprowadzonych na Cavaliadzie zawodach wystartowało 172 zawodników oraz 321 koni. Po wydarzeniu pozostały nie tylko dobre wspomnienia, ale też syf.

 

– Po prestiżowej i eleganckiej imprezie pt. Cavaliada Tour, która od zawsze kojarzyła mi się z elegancją oraz kulturą został niesamowity bałagan na parkingu, gdzie stały stajnie namiotowe – napisał do redakcji jeden z Czytelników. Zapach słomy zmieszanej z odchodami oraz moczem był lekko wyczuwalny chyba tylko z powodu wiatru, który rozwiał niesmaczne zapachy. Na załączonym filmie widać co zostało na parkingu… Elementy namiotów i ogrom kupek brudnej słomy, od imprezy minął już jakiś czas, a cały parking jest w opłakanym stanie.

 

Za imprezę odpowiadały Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Wideo

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ale dowaliliscie xD przepraszam, ale 10 godzin temu , to były tam zootargi 😀 a my dziś mamy ,… ojeojku, czekajcie – 26 luty!!! I co, tak dłuuugo nikt nie posprzatał czy tak dłuugo pisaliscie ten artykuł? 2 luty a 26 luty – chyba jest różnica.. 🙂 Poprawcie ten artykuł albo chociaz sprostowanie dajcie, bo to kpina. Na zootargach teraz tez mogli zostawić „syf” 😉 swoją drogą – normalnie SENSACJA lutego 2017 ! 🙂 serio……