Tak wygląda obozowisko migrantów na granicy w pobliżu Kuźnicy. MON publikuje nagranie

Obóz imigrantów wzdłuż granicy polsko-białoruskiej
Obóz imigrantów wzdłuż granicy polsko-białoruskiej | fot. MON

Ministerstwo Obrony Narodowej udostępniło nagranie przedstawiające obóz imigrantów wzdłuż granicy polsko-białoruskiej, w rejonie Kuźnicy.

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej 9 listopada

MON na swoim profilu twitterowym opublikowało nagranie przedstawiającą sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Widać na nim jak obecnie wygląda sytuacja w obozowisku migrantów koczujących w rejonie przejścia granicznego w Kuźnicy.

Migranci nie koncentrują się w konkretnym miejscu granicy, rozciągali się wzdłuż niej. Świadczy o tym nagranie lotnicze wykonane z helikoptera.

Straż Graniczna przekazała, że wczoraj (8.11) odnotowała 309 prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Zatrzymanych zostało 17 osób (głównie obywateli Iraku). Wydano 85 postanowień o opuszczeniu terytorium RP.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.