Tajemniczy billboard w Lublinie. „Dzieci moje, tak bardzo Was kocham. Pamiętajcie o niebie, tam jest Wasz prawdziwy dom”

Billboard z hasłem „Dzieci moje, tak bardzo Was kocham. Pamiętajcie o niebie, tam jest Wasz prawdziwy dom”
Billboard z hasłem „Dzieci moje, tak bardzo Was kocham. Pamiętajcie o niebie, tam jest Wasz prawdziwy dom” | fot. Dominik Wąsik

„Dzieci moje, tak bardzo Was kocham. Pamiętajcie o niebie, tam jest Wasz prawdziwy dom” – taka treść została zamieszczona na billboardzie przy rondzie Krwiodawców w Lublinie, przy skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Warszawską.

„Dzieci moje, tak bardzo Was kocham. Pamiętajcie o niebie, tam jest Wasz prawdziwy dom”

Tajemniczy billboard pojawił się kilka dni temu w sąsiedztwie ronda Krwiodawców, przy skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Warszawską w Lublinie. Na białym tle umieszczono niebieskie hasło: „Dzieci moje, tak bardzo Was kocham. Pamiętajcie o niebie, tam jest Wasz prawdziwy dom”.

Na billboardzie nie znajdziemy wskazówki, kto jest jego autorem. Przypomnijmy, że w przeszłości na ulicach Lublina pojawiały się już inne zlecane przez prywatne osoby billboardy, w tym jeden o podobnej treści do obecnego „Kocham Cię i czekam na Ciebie moje dziecko w NIEBIE”.

W naszym mieście wielokrotnie pojawiały się również billboardy z miłosnym wyznaniem, o czym informowaliśmy wielokrotnie. Przykłady w poniższych linkach:

Jakie przykłady nietypowych billboardów i plakatów utkwiły Wam w pamięci? Czekamy na Wasze przykłady w komentarzu poniżej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.