Tajemnicze zaginięcie 20-letniego Erwina. Znaleziono jego auto, w środku dokumenty i telefon

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policja poszukuje 20-letniego Erwina, który zaginął w poniedziałek (28.06). Jego auto zostało znalezione we Franciszkowie koło Bychawy. W środku znajdowały się dokumenty i telefon mężczyzny.

Zaginął 20-letni Erwin C.

Do zaginięcia 20-letniego Erwina doszło w poniedziałek (28.06). Mężczyzna w nocy z niedzieli na poniedziałek pojechał do kolegi z Lublina, który jako ostatni widział go w poniedziałek około godz. 9, kiedy od niego wyjeżdżał.

Następnie o godz. 11 znaleziono porzucone auto 20-latka w miejscowości Franciszków (gmina Strzyżewice) koło Bychawy. W środku znajdowały się jego dokumenty i telefon. Sam 20-latek oddalił się w nieznanym kierunku.

Do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Sprawa zaginięcia Erwina została zgłoszona na policję. Pies tropiący nie znalazł śladu 20-latka w okolicy auta.

Zaginiony to 20-letni Erwin C. Ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną bluzę oraz granatowe spodnie.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kraśniku, nr tel. 47 812 42 10 lub 112.

Aktualizacja 30.06.2021, godz. 10:15

Erwin w dniu dzisiejszym został odnaleziony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak sie diluje, to tak później wychodzi. Ma nauczkę, może sie chłopak otrząśnie.