Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem – WIDEO

Dziwne światła na niebie nad Lublinem | fot. czytelniczka Laura

UFO? Samolot? Dron? – mieszkańcy Lublina zastanawiają się, czym były tajemnicze światła, które pojawiły się na niebie. – To coś poruszało się i świeciło na różne kolory – relacjonuje czytelniczka Laura, która przesłała nam nagranie.

Do zdarzenia miało dojść w niedzielę 20 października o godz. 18 w pobliżu osiedla Bronowice w Lublinie. Nasza Czytelniczka twierdzi, że widziała niezidentyfikowany obiekt latający koloru czerwonego nad naszym miastem. 

„Obiekt poruszał się z na boki w szybkim tempie, po czym stanął w miejscu i przemieścił się błyskawicznie w kierunku bloku przy ulicy Pogodnej 34, zmieniając przy tym kolor na biało-zielony” – relacjonuje czytelniczka Laura, która przesłała nam nagranie.

Kobieta postanowiła wybiec z mieszkania i dalej obserwować dziwne światła na zewnątrz. – „Ujrzałam ponownie zjawisko barwy czerwonej, lecz z dodatkiem zielonego światła pomiędzy nim. Po jakimś czasie obserwowania zobaczyłam rozbłysk białego obiektu, po czym zniknął” – dodaje czytelniczka Laura.

Jakie jest wasze zdanie na temat zjawiska? Dajcie znać w komentarzach.

NAGRANIE

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wczoraj 15.02.2022 widziałam ten obiekt, zawisł na wysokości lotów samolotów pasażerskich, wielkością też odpowiadający długości samolotu, kształt jakby dwie złączone sztangi. Wyraźnie poruszał się do przodu i do tyłu, zawieszał się. Oświetlony, migające światła zielone i czerwone na zmianę z tym, że zielone dłużej widoczne. Zlokalizowany w okolicach Witosa nad Felinem w stronę lotniska.

  2. Charakterystyczne zielono-czerwone światła, które nie poruszały się jak samolot widziałem już wiele razy wzdłuż drogi krajowej nr 91 pomiędzy Piotrkowem a Tuszynem. Raczej coś jak śmigłowiec albo dron. Choć kto wie czy nie jest to nisko przelatujące wojsko, aczkolwiek te obiekty poruszały się zbyt chaotycznie, we wszystkich kierunkach, jakby coś śledziły/szukały i nie wydawały przy tym dźwięku. Czasem widuje dwa takie obiekty, innym razem od kilku do kilkunastu. W dodatku w pewnej odległości od nich poruszały się też mniej liczne obiekty z widocznym jednym źródłem światła – jasnym, białym. Czyżby miało to związek z kryzysem na granicy?

  3. Ja też od 2 tygodni do dzisiaj czyli 10.08.2021r. widzę chyba drona. Jak nagrywam go telefonem to widać dokładnie jak zmienia kolory z białego na czerwony i lata wysoko nad moim domem co wieczór około 21:30 i tak całą noc. Chyba mnie śledzi ale nie wiem kto to. Bardzo to podejrzane. Co wieczór w tych 2 samych miejscach.

  4. 10.08.2020r. Godzona 23.30 niebo gwiazdzste i widać 3 świotła znieniające barwy czerwono zielone i białe . Zastanawiam się co to jest bo bardzo daleko są jeszcze 2 takie obiekty tworząc trujkąt pozycja ich się zmienia ale zawsze pozostają w trujkącie. Tak jak by nas opserwowali.

  5. Oczywiście że samolot.
    Porusza się ruchem jednostajnym prostoliniowym, miga – więc co innego miało by to być?

  6. Też go widziałem w piątek po 22. To nie był dron. To bardziej jak samolot, ale dosyć nietypowy wiele migających światełek, zmieniał kierunek bardzo swobodnie po czym odleciał po łuku i zniknął.