Tajemnicze listy trafiają do mieszkańców Lublina. Postanowiliśmy sprawdzić, o co chodzi

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno

Kolejni mieszkańcy zgłaszają, że w skrzynkach pocztowych znajdują tajemnicze listy – co mogą oznaczać pojedyncze litery pisane krwią na opalanym papierze? Czy mogą mieć związek z otwarciem nowej siedziby duchów, wilkołaków i wszelkiej innej ciemności? Postanowiliśmy zbadać tę sprawę – idąc po nitce do kłębka, odkryliśmy tajemnicę, która kryje się za tajemniczymi listami.

Kowalska 4 – co to może oznaczać?

8 – tyle dokładnie osób otrzymało tajemniczy list w postaci opalanego papieru z namalowaną krwią literą. Spotkaliśmy się w mieszkaniu Pani Jadzi, która kilka dni wcześniej otrzymała tajemniczy list. Kawka, herbatka, ciastko, rozmowa o zjawiskach paranormalnych i kolejne próby ułożenia czegoś sensownego z ośmiu liter leżących na stole – tak upłynął nam czas. „KAWOLSKA” „ALSKAKOW”…

Nagle trafiliśmy „KOWALSKA” w tym momencie, jak nigdy wcześniej usłyszeliśmy głośne bicie zegara. To stary zegar wahadłowy, jeden z tych antyków, który pamięta jeszcze dzieje sprzed pierwszej wojny, a od dłuższego czasu pełnił już jedynie funkcję ozdobną. Tym razem zabił – Pani Jadzia usłyszała ten dźwięk pierwszy raz od czasów młodości.

Zaraz, zaraz – przecież to całkiem niedaleko! Ta ulica jest na Starym Mieście w Lublinie.

Nowa lokalizacja Domu Strachu Ciemno - ul. Kowalska 14
Nowa lokalizacja Domu Strachu Ciemno – ul. Kowalska 4

Dom Strachu Ciemno od września przenosi się do nowej lokalizacji na Starym Mieście

Podejrzenia okazały się zgodne z prawdą – pod tym adresem zastaliśmy prawdziwe paranormalne centrum wydarzeń. Niestety nie udało nam się przeprowadzić wywiadu z żadnym z mieszkających w tym miejscu stworów. Należy jednak wspomnieć, że duchy, strzygi i wilkołaki były niezwykle gościnne – odwiedziny w tym miejscu mogą skutkować pozostaniem w nim na całą wieczność.

Wnętrze Domu Strachu Ciemno
Wnętrze Domu Strachu Ciemno

Dom Strachu Ciemno – Straszenie odwiedzających na skalę europejską

Czujesz, że coś wisi w powietrzu, lecz to coś nie nadchodzi… napięcie stopniowo rośnie z każdą minutą – tak w skrócie można opisać rozwój fabuły w najlepszych horrorach i tak przebiega wizyta w wyjątkowym miejscu na mapie Lublina. Dom Strachu Ciemno otwiera się w nowej lokalizacji. Od 1 września widzimy się przy ulicy Kowalskiej 4 na lubelskim Starym Mieście.

Wszystkie trasy są dopracowane w najdrobniejszym detalu, pełne niespodzianek i nieprzewidzianych gości – ciężko nam ustalić, które postacie są grane przez profesjonalnych aktorów, a które przez prawdziwe zmory. Pewne jest jednak to, że jeżeli szukasz miejsca na spędzenie wieczoru kawalerskiego, urodzin, imprezy firmowej czy jakiegokolwiek innego wydarzenia z nutką adrenaliny to nie mogłeś trafić lepiej.

Malowidła na ścianie w Domu Strachu Ciemno
Malowidła na ścianie w Domu Strachu Ciemno

Dom Strachu Ciemno – od 1 września przy ulicy Kowalskiej 4

Dom Strachu Ciemno to połączenie escaperoomu z horrorhouse. Wizyta w tym miejscu wiąże się z przyjęciem dawki adrenaliny zaprawiającej o gęsią skórkę nawet najbardziej wytrawnych amatorów filmów grozy. Na odwiedzających czekają zagadki do rozwiązania, misje do przejścia i paranormalne zjawiska na kilku trasach. Zabawa przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 13. rok życia, a poziom straszności dostosowywany do potrzeb odwiedzającego.

Sprawdź media społecznościowe i stronę internetową Domu Strachu Ciemno, a najlepiej wpadnij i przekonaj się osobiście o tym, co wyprawia się w kamienicy przy Kowalskiej 4 w Lublinie!

Numery na ścianie w Domu Strachu Ciemno
Numery na ścianie w Domu Strachu Ciemno

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.