Tajemnicze dźwięki obudziły mieszkańców Lublina. Co to było? NAGRANIE

tajemnicze dziwne dźwięki lublin
Tajemnicze dźwięki w Lublinie

W poniedziałkowy poranek mieszkańcy dzielnicy Tatary w Lublinie słyszeli tajemnicze dźwięki, których pochodzenia nikt dotąd nie poznał. Co to za dźwięk?

„Dziwne dźwięki nad Lublinem. Może ktoś jeszcze to słyszał. Co to mogło być. Filmik nagrany w poniedziałek (13.04.2020) rano o 6.15. Zaczęło się po 5.00. Przynajmniej zaczęło mnie budzić o tej godzinie. Nagranie z dzielnicy Tatary” – pyta czytelniczka Karolina.

Tajemnicze dźwięki w Lublinie – nagranie (zalecamy odsłuch w słuchawkach)

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To mogło być wszystko, mocno wieje i wszystkie sprzęty ciężkie – hałas który wykonują jak się „niesie” z wiatrem to dziwnie brzmi 🙂 Szczególnie często takie dźwięki słychać w czasie żniw i ogólnych zbiorów z pól, często maszyny są bardzo głośne i zwykły wiaterek „niesie” hałas 🙂