Szykuje się rodzinne sprzątanie lasu w Starym Gaju. Wystarczą chęci, resztę zapewnią leśnicy

Sprzątanie śmieci w lesie
Sprzątanie śmieci w lesie | fot. pixabay

W sobotę 24 kwietnia odbędzie się rodzinne sprzątanie lasu w Starym Gaju. Leśnicy zapraszają całe rodziny, ale i pojedyncze osoby. Wystarcza dobre chęci, bo resztę zapewnią leśnicy.

Sprzątanie Starego Gaju

Nadleśnictwo Świdnik zaprasza na rodzinne sprzątanie lasu w Starym Gaju. Akcja została zaplanowana na sobotę, 24 kwietnia w godzi. 14-16. Leśnicy przypominają, że tylko w samym 2020 roku na terenie lasów Nadleśnictwa Świdnik zebrano ponad 340 m³ śmieci.

„Ze względu na obostrzenia epidemiczne będziemy porządkować las w małych rodzinnych grupach lub indywidualnie, mając na względzie konieczność zachowania zasad reżimu sanitarnego. Zapewniamy worki na śmieci i rękawiczki jednorazowe” – mówią leśnicy.

Miejsca wydawania worków oraz lokalizacje, gdzie należy pozostawić zebrane śmieci
Miejsca wydawania worków oraz lokalizacje, gdzie należy pozostawić zebrane śmieci

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.