Szykuje się rodzinne sprzątanie lasu w Starym Gaju. Wystarczą chęci, resztę zapewnią leśnicy

Sprzątanie śmieci w lesie
Sprzątanie śmieci w lesie | fot. pixabay

W sobotę 24 kwietnia odbędzie się rodzinne sprzątanie lasu w Starym Gaju. Leśnicy zapraszają całe rodziny, ale i pojedyncze osoby. Wystarcza dobre chęci, bo resztę zapewnią leśnicy.

Sprzątanie Starego Gaju

Nadleśnictwo Świdnik zaprasza na rodzinne sprzątanie lasu w Starym Gaju. Akcja została zaplanowana na sobotę, 24 kwietnia w godzi. 14-16. Leśnicy przypominają, że tylko w samym 2020 roku na terenie lasów Nadleśnictwa Świdnik zebrano ponad 340 m³ śmieci.

„Ze względu na obostrzenia epidemiczne będziemy porządkować las w małych rodzinnych grupach lub indywidualnie, mając na względzie konieczność zachowania zasad reżimu sanitarnego. Zapewniamy worki na śmieci i rękawiczki jednorazowe” – mówią leśnicy.

Miejsca wydawania worków oraz lokalizacje, gdzie należy pozostawić zebrane śmieci
Miejsca wydawania worków oraz lokalizacje, gdzie należy pozostawić zebrane śmieci


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.