Szpital tymczasowy w Lublinie: Ilu jest tam pacjentów? Najnowsze dane

Szpital tymczasowy w Targach Lublin | fot. Katarzyna Link / LUW
Szpital tymczasowy w Targach Lublin | fot. Katarzyna Link / LUW

Przez weekend przybyło pacjentów w szpitalu tymczasowym w Lublinie. Obecnie leczonych jest tam 47 pacjentów, w tym 4 osoby pod respiratorami.

Rośnie liczba pacjentów szpitala tymczasowego w Lublinie

W szpitalu tymczasowym w Lublinie przybywa pacjentów. Z najnowszych informacji przekazanych przez rzecznika prasowego SPSK 1, któremu podlega szpital tymczasowy w Lublinie wynika, że w poniedziałek rano w szpitalu było łącznie 47 pacjentów, w tym 43 na oddziale wewnętrznym, a 4 na respiratorowym.

„Od powstania szpital tymczasowy w Lublinie przyjął łącznie 95 pacjentów” – mówi Anna Guzowska, rzeczniczka SPSK 1, szpitala patronackiego dla szpitala tymczasowego w Lublinie.

Przypomnijmy, że w połowie tego tygodnia planowane jest uruchomienie kolejnych 28 łóżek dla pacjentów chorych na COVID-19. Trwa rekrutacja kolejnych pracowników >>> Przybędzie łóżek w szpitalu tymczasowym w Lublinie. Rekrutacja pracowników

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe,że nagle postawiono tam znaki zakazu ruchu nawet dla pieszych.