„Szóstka” w Lotto Plus padła w Świdniku. Zwycięzca wygrał milion złotych!

szóstka lotto losowanie wygrana
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek nie padła główna wygrana w Lotto, ale szczęśliwy gracz ze Świdnika wygrał 1 milion w Lotto Plus. To pierwsza tak duża wygrana w tym mieście.

Wygrana w Lotto Plus padła w Świdniku. Szczęśliwiec odwiedził punkt Lotto przy ul. Wyszyńskiego 17 w Świdniku. Kupił jeden zakład Lotto z Plusem na chybił trafił za 8 zł i wygrał milion zł. To pierwsza tak wysoka wygrana w tym mieście. Zagrał na chybił trafił. Liczby, które okazały się być szczęśliwe to: 7, 12, 20, 26, 38, 46.

Jak grać w Lotto Plus? Wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu, by wziąć udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Jest w nim losowanych, tak jak w Lotto, 6 z 49 liczb. Wygrane są gwarantowane – „szóstka” jest warta 1 000 000 złotych, „piątka” – 3 500 zł, „czwórka” – 100 zł, a „trójka” – 10 zł.

Przypomnijmy, że już dzisiaj odbędzie się lodowanie Eurojackpot, w którym do wygrania będzie 95 mln złWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.