Szczęśliwy finał poszukiwań 15-letniej Roksany. Nastolatka została znaleziona w jednym z mieszkań

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 15-letniej Roksany ze Świdnika. Jak informuje policja, nastolatka jest cała i zdrowa, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Roksana odnaleziona

Przypomnijmy, że do zaginięcia 15-letniej Roksany doszło w piątek (21.10). Nastolatka wyszła z domu w miejscowości Świdnik. Nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie powróciła na noc do miejsca zamieszkania. Zaniepokojona rodzina powiadomiła policję o jej zaginięciu.

Natychmiast po zgłoszeniu policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogła znajdować się zaginiona. Zaginiona ostatni raz była widziana w okolicy Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie.

W sobotnie (22.10) popołudnie policjanci poinformowali o zakończonych poszukiwaniach. Policjanci ze Świdnika odnaleźli dziewczynę w mieszkaniu znajomego na terenie Świdnika. 15-latka cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.