Szaleniec z siekierą i nożem zaatakował w Lublinie. Przerwał randkę nastolatkom

siekiera
Zdjęcie ilustracyjne | fot. flickr

Policja zatrzymała 69-latka po tym, jak z siekierą i nożem w ręku rzucił się na zaparkowany samochód, w którym siedziało dwoje 18-latków. Mężczyzna groził im zabójstwem.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia na ul. Robotniczej w Lublinie. Do siedzących w samochodzie dwojga 18-latków nagle podszedł nieznanym im mężczyzna. Jak wynika z relacji pokrzywdzonych był bardzo pobudzony. Wyglądał na osobę pod wpływem alkoholu.

W ręku trzymał nóż oraz siekierę, którą nagle zaczął rozbijać szyby w samochodzie oraz niszczyć karoserię. Dodatkowo groził pokrzywdzonym zabójstwem, wymachując przy tym nożem. Mężczyzna po chwili uciekł. Właściciel wartość uszkodzeń wycenił na 3 tys. złotych.

Nad sprawą pracowali operacyjni z III komisariatu oraz wywiadowcy z komendy miejskiej. Wczoraj w ręce policjantów wpadł 69-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna wstępnie przyznał się jedynie do uszkodzenia mienia, nie wyjawiając powodów dla których dopuścił się swojego czynu.

Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja o jego dalszym losie. Za uszkodzenie mienia oraz groźby karalne może mu grozić do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. wcale się nie dziwię temu starszemu panu że tak zaareagował skoro na służby mundurowe w tym mieście niemożna liczyć…