Ważny temat? Prześlij newsa!

Synoptycy podwyższyli stopień ostrzeżenia przed upałami. Od wtorku burze z gradem

Spotted Lublin

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej podwyższyli stopień ostrzeżenia przed upałami dla Lublina i województwa lubelskiego. Od wtorku do naszego regionu wkroczą burze z gradem. Czasem słońce, czasem deszcz Do czwartku (24.06) w Lublinie i województwie lubelskim obowiązywać będzie drugi (pomarańczowy) stopień ostrzeżenia przed upałami. Przypomnijmy, że jeszcze w poniedziałek (21.06) rano obowiązywał pierwszy […]

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej podwyższyli stopień ostrzeżenia przed upałami dla Lublina i województwa lubelskiego. Od wtorku do naszego regionu wkroczą burze z gradem.

Czasem słońce, czasem deszcz

Do czwartku (24.06) w Lublinie i województwie lubelskim obowiązywać będzie drugi (pomarańczowy) stopień ostrzeżenia przed upałami. Przypomnijmy, że jeszcze w poniedziałek (21.06) rano obowiązywał pierwszy (żółty) stopień, lecz synoptycy IMGW zdecydowali się na podwyższenie stopnia ostrzeżenia.

„Prognozuje się dalsze występowanie upałów. Temperatura maksymalna w dzień od 28°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C” – mówi Dorota Pacocha z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie.

Od wtorku (22.06) do naszego regionu oprócz upały dotrą także burze, którym towarzyszyć mogą opady intensywnego deszczu oraz gradu. Szczegóły dotyczące burz i związanych z nimi ostrzeżeniami przedstawiamy we wtorek w prognozie pogody.

Najnowsze posty

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

Najnowsze opinie:

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check