Syn znęcał się nad matką, groził, że ją zabije. Teraz stanie przed sądem

Syn znęcał się nad matką, groził, że ją zabije. Teraz stanie przed sądem
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do 5 lat więzienia grozi 18-letniemu mieszkańcowi gminy Opole Lubelskie, który znęcał się nad matką i groził, że ją zabije. Kobieta nie potrafiła obronić się przed napaścią syna.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami na terenie gminy Opole Lubelskie. Dyżurny opolskiej policji został powiadomiony o tym, że 18-latek wszczął awanturę w stosunku do swojej matki, grożąc jej pozbawieniem życia.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili, że mężczyzna znęcał się nad matką. Kobieta nie potrafiła obronić się przed napaścią syna. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

„Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoimi rodzicami” – informuje Komenda Powiatowa Policji z Opolu Lubelskim.

Sąd przychylił się do wniosku policji i zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Jak się okazuje, młody mężczyzna w przeszłości był już karany za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodzicami. Wówczas wobec 18-latka zastosowano dozór policyjny jako środek zapobiegawczy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.