Sylwester miejski w Lublinie 2016. Wiemy kto i gdzie zagra w tym roku!

Sylwester miejski w Lublinie 2016. Wiemy kto i gdzie zagra w tym roku! - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Sylwester miejski w Lublinie 2016/2017 odbędzie się w tym roku na placu Teatralnym tuż pod budynkiem Centrum Spotkania Kultur. Właśnie poznaliśmy artystów, którzy wystąpią na scenie podczas noworocznej zabawy.

Już nie na placu Litewskim, a tuż pod budynkiem Centrum Spotkania Kultur. To właśnie na placu Teatralnym odbędzie się tegoroczny miejski Sylwester.

Tegoroczny Sylwester stanie się podwójną okazją do wspólnego świętowania dla wszystkich mieszkańców Lublina. Tradycyjne powitanie nowego Roku połączone zostanie z inauguracją obchodów 700-lecia lokacji naszego miasta.

Sylwester miejski 2016 w Lublinie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 1:00. Dla lubelskiej publiczności zagrają: Junior Stress, Chonabibe, Lubelska Federacja Bardów, Klezmafour, BackBeat czy Lublin Street Band.

– Czeka nas muzyczna podróż od XIII-wiecznych pieśni o legendarnym Lublinie aż do hip-hopu i opowieści o dzisiejszych dzielnicach naszego miasta – opowiada Gabriela Żuk, koordynatorka wydarzenia.

Muzyka połączy się z wizualizacjami wyświetlanymi na największym ekranie w mieście. Mowa tu o fasadzie Centrum Spotkania Kultur.

– Artyści wywodzący się z różnych pokoleń i nurtów muzycznych, ale wszyscy z Lublina, wspierani przez najnowsze techniki wizualizacji, specjalnie przygotowane multimedia oraz pokazy pirotechniki scenicznej, wyśpiewają nam historię i współczesność Lublina – dodaje Żuk.

Sylwester miejski w Lublinie – PROGRAM

20.00 – 20.50 – Lubelska Federacja Bardów
21.00 – 21.35 – Junior Stress
21.45 – 22.25 – Klezmafour
22.35 – 23.10 – Chonabibe
23.20 – 23.55 – BackBeat
23.55 – Przemówienia i życzenia noworoczne
00.00 – 00.10 – Pokaz sztucznych ogni
00.15 – 01.00 – Lublin Street Band
Prowadzenie wydarzenia: Poławiacze Pereł

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.