Sylwester Lublin. Kto zagra na miejskim sylwestrze 2019/20 w Lublinie?

Sylwester Miejski w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Miejski sylwester 2019/20 w tym roku odbędzie się na Placu Litewskim. Kto zagra na lubelskiej imprezie sylwestrowej? Jakie atrakcje przygotowało miasto?

Sylwester Lublin 2019/20. Kto zagra na miejskiej imprezie?

Miasto przygotowuje się do ostatniej imprezy w tym roku. Tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się w nowym miejscu. Miejski Sylwester 2019/20 wróci na Plac Litewski po raz pierwszy od nocy sylwestrowej 2015/16.

Program miejskiej imprezy sylwestrowej będzie nosił nazwę „Sylwestrowa Noc Przebojów”, a na scenie ustawionej na pl. Litewskim wystąpi Tomasz Momot Orkiestra z gośćmi: Natalią Wilk, Łukaszem Jemiołą i Tomaszem Korpanty. Muzykom i wokalistom towarzyszyć będą tancerze formacji GAMZA.

Fundacja Sztukmistrze przygotowuje na sylwestrowy wieczór specjalny fireshow. Natomiast DJ Alan White zadba o oprawę muzyczną w klimacie techno – house na początek i koniec imprezy.

Wstęp na miejskiego sylwestra będzie darmowy. Miasto Lublin już trzeci rok z rzędu rezygnuje z hucznego pokazu sztucznych ogni. Czytaj więcej o tym: Miejski sylwester bez fajerwerków. Wszystko dla dobra zwierząt

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.