Sygnalizator zawisł na kablu nad jezdnią. Stwarza zagrożenie dla kierowców

71880691 10219143974737457 1412915954005835776 n
Sygnalizator kierunku jazdy wisi nad ul. Nadbystrzycką | fot. czytelnik Bartek

Kierowcy zwolnijcie w rejonie skrzyżowania Nadbystrzyckiej i Zana. Nad jednym z pasów ruchu wisi element sygnalizacji świetlnej i stwarza poważne zagrożenie dla kierowców.

Nad jednym z pasów ruchu na ulicy Nadbystrzyckiej wisi sygnalizator świetlny. Pod wpływem prawdopodobnie silnego wiatru zostały zerwane jego mocowania i wisi on tylko na przewodach elektrycznych.

Apel do kierowców o rozwagę i szczególne zwrócenie uwagi na sygnalizację podczas przejazdu w rejonie skrzyżowania ul. Nadbystrzyckiej i ul. Zana.

O tej sytuacji powiadomiliśmy już Straż Miejską i Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie. Wkrótce niebezpieczny element zostanie zabezpieczony i usunięty przez odpowiednie służby.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.