Sygnalizator ucierpiał w wyniku kolizji. Ratusz zapowiada jego wymianę

sygnalizatora na al. Racławickich
Pochylony słup sygnalizatora na al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik

Pod koniec kwietnia na skrzyżowaniu al. Racławickich z ul. Lipową i Krakowskim Przedmieściem w Lublinie doszło do kolizji. Nikomu nic się nie stało. Ucierpiał natomiast sygnalizator, który trzeba wymienić.

Pochylony słup sygnalizatora

Piesi od ponad tygodnia mogą zwrócić uwagę na pochylony słup sygnalizatora przy przejściu dla pieszych na al. Racławickich w pobliżu wejścia do Ogrodu Saskiego. Sygnalizator oraz słupek żeliwny zostały uszkodzone w wyniku kolizji drogowej, do której doszło pod koniec kwietnia.

„Sygnalizator został uszkodzony w wyniku kolizji drogowej, stąd prace zostaną zrealizowane w ramach bieżącego utrzymania. Konieczna jest wymiana konstrukcji. Prace zostaną wykonane w najbliższych dniach” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Pochylony słup sygnalizatora na al. Racławickich
Pochylony słup sygnalizatora na al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik
Pochylony słup sygnalizatora na al. Racławickich
Pochylony słup sygnalizatora na al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik
Uszkodzony żeliwny słupek
Uszkodzony żeliwny słupek | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Sygnalizator „ucierpiał” pod koniec kwietnia, a w połowie maja ratusz ZAPOWIADA jego wymianę. Przypomina mi to anegdotkę z czasów komuny: Na polach dojrzewa pszenica i dojrzewa żyto, a nadchodzi zła pogoda. Co się najpierw zbiera? Plenum partyjne.