Świętuj z nami 5-lecie IKEA Lublin!

5 lat sklepu IKEA w Lublinie
5 lat sklepu IKEA w Lublinie | materiały prasowe

23 sierpnia mija 5 lat od otwarcia IKEA Lublin, pierwszego sklepu szwedzkiej sieci po tej stronie Wisły. Z tej okazji od 16 do 26 sierpnia na klientów będą czekały specjalne zabawy oraz urodzinowe promocje.

IKEA Lublin świętuje 5. urodziny

„IKEA Lublin od samego początku była czymś więcej, niż zwykłym sklepem. Przez wielu klientów postrzegana jest jako miejsce spędzania wolnego czasu. Staraliśmy się być dobrym sąsiadem i cieszę się, że nam to się udało. Mieszkańcy Lublina i regionu kupują u nas meble i akcesoria, szukają porad i inspiracji. Ale nie tylko. Dzięki atrakcyjnym ofertom, darmowemu placowi zabaw Czarodziejski Las Småland dla najmłodszych, a także restauracji z kuchnią w przystępnej cenie ze słynnymi hot-dogami i klopsami, do naszego sklepu przychodzą całe rodziny” – mówi Maria Szymańska, Dyrektorka Regionu IKEA Lublin.

Piąte urodziny IKEA Lublin są świetnym momentem, aby wszystkim klientom sprawić kilka niespodzianek. Z tej okazji przygotowano specjalne promocje oraz akcje z nagrodami. W dniach od 16 do 19 sierpnia odbędzie się „Zabawa w szukanego”. Każdego dnia w sklepie przy al. Spółdzielczości Pracy 86 zostanie schowany jeden niebieski konik. Jego znalazcy otrzymają kupon o wartości 500 zł na zakupy w sklepie IKEA.

Kolejna akcja „Śladami BLÅHAJA„, trwać będzie od 22 do 26 sierpnia. Na sklepie pokazane będą znane i lubiane pluszakowe rekiny, które będą wykonywały konkretne czynności. IKEA zachęca do ich poszukiwania wraz ze specjalną mapką, a na koniec do odebrania słodkiej nagrody.

Pięć ostatnich lat to dla nas i naszych 371 pracowników czas pełen wyzwań. Cieszymy się, że mieszkańcy Lublina przyjęli nas tak otwarcie, z dobrą energią. Świadczy o tym, chociażby duża liczba osób, które nas odwiedziły przez ten czas i zakupiły m.in. 34 625 stolików lack. Te liczby pokazują skalę naszego przedsięwzięcia” – dodaje Maria Szymańska, Dyrektorka Regionu IKEA Lublin.

Czy wiedziałeś, że…

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd). Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Działamy w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, realizując strategię People & Planet Positive.

LACK Stolik dostępny w IKEA
LACK Stolik dostępny w IKEA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.