Święto tatuażu w Lublinie. Perła Tattoo 2015

perła tattoo

Już za niespełna miesiąc Lublin zamieni się w stolice tatuażu. Przez 2 dni najlepsi tatuażyści z kraju jak i zagranicy przyjadą do Lublina zaprezentować swoje dzieła. Liczne konkursy, pokazy mody i wystawy znanych grafików. Nie zabraknie także piercerów.

Polska scena tatuażu zyskuje na popularności, o czym świadczą dziesiątki tysięcy osób, które co roku zdobią swoje ciało w ten artystyczny sposób.

Wielkie święto tatuażu w Lublinie po raz pierwszy połączy polskie i zagraniczne prezentacje i konkursy tatuażu artystycznego z koncertami muzyki niezależnej, intrygującymi występami scenicznymi oraz pokazami mody i wystawami znanych grafików.

Pomysł na stworzenie jedynego w swoim rodzaju konwentu, łączącego artystów i pasjonatów tej formy zdobienia ciała, niebanalnych brzmień powstał w 2013 roku. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – to miejsce w którym odbyła się pierwsza zorganizowana przez nas I Lubelska Konwencja Tatuażu pod nazwą WySPA TATTOO.

Tegoroczna edycja odbędzie się w galerii Outlet Center na ul. Mełgiewskiej 16D.

plakat-internet

- Pozytywny odbiór oraz wysoka frekwencja utwierdziły nas w przekonaniu, że Lublin jest miejscem, gdzie może odbyć się nie tylko regionalna impreza tego typu, ale także międzynarodowa. Od tego czasu chcemy aby nasza konwencja stała się cyklicznym festiwalem poświęconym sztuce tatuażu w tej części Polski.

Podczas konwentu uczestniczy będą mogli podziwiać pracę blisko setki tatuatorów, chłonąć różnorodne gatunki muzyki rockowej czy hardcore i zobaczyć jedyne w swoim rodzaju pokazy mody z udziałem wytatuowanych modelek. Wszystko to odbędzie się w Lublinie.

Więcej informacji o konwencie

materiały organizatorów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.