Święto Kina 2019 w Lublinie. W niedzielę bilety do wybranych kin po 12 złotych!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Daniel Hoey / flickr

Już w najbliższą niedzielę 15 grudnia odbędzie się Święto Kina 2019. Tego dnia w kinach biorących udział w akcji będziemy mogli kupić bilety na filmy po 12 złotych.

Święto Kina to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu, bilety na każdy seans kosztują jedyne 12 zł. W przypadku filmów pokazywanych w 3D obowiązuje dopłata za okulary.

Święto Kina 2019 w Lublinie – lista kin

W tym roku Święto Kina 2019 odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia 2019 roku. Kina, w których będzie można kupić bilety po 12 zł to m.in. Cinema City, Multikino, Helios oraz kina niezależne, które zadeklarowały swój udział w akcji Święto Kina 2019. Lista kin w Lublinie dostępna jest poniżej.

• Multikino Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 36 (Galeria Olimp)

• Cinema City Lublin Plaza, ul. Lipowa 13 (Lublin Plaza)

• Cinema City Lublin Felicity, Al. Wincentego Witosa 32 (Felicity Lublin)

W repertuarze znajdziemy m.in. „Boże Ciało”, „1800 gramów”, „(Nie)znajomi”, „Jak poślubić milionera”, „Czarne święta”, „Czarownica 2”, „Doktor Sen”, „Kraina Lodu 2”, „Last Christmas”, „Le Mans ’66”, „Nadzwyczajni”, „Na Noże” i wiele innych tytułów. Cały repertuar znajdziesz tutaj.

Czytaj więcej o promocji: Multikino z biletami za 14,90 zł!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.