Świecący napis „I LOVE LUBLIN” wróci na Plac Litewski. Sprawdź kiedy!

67461629 2575147959196817 5569503544077189120 o
Napis I LOVE LUBLIN | fot. Shymansky photography

Napis, który pokochali lublinianie i turyście „I LOVE LUBLIN” już wkrótce wróci na Plac Litewski. Wszyscy chętni będą mogli sobie przy nim zrobić zdjęcie.

Przypomnijmy, że napis „I LOVE LUBLIN” pojawił się na Placu Litewskim pod koniec lipca i stał tam do końca września. Jest to instalacja podobna do tej m.in. z Amsterdamu czy Lwowa, przy których turyści robią sobie zdjęcia.

Czytaj także: Chciał mieć zdjęcie, jakiego inni nie mają. Wszedł na napis „I love Lublin”

Mamy dobrą wiadomość! Napis wyznania miłości do miasta wróci na pl. Litewski jeszcze w tym roki i będzie to tegoroczny bonus do miejskiej iluminacji świątecznej. Montaż iluminacji świątecznych rozpocznie się 2 grudnia i potrwa do 4 grudnia. Iluminacja rozbłyśnie w Lublinie w piątek, 6 grudnia. Czytaj więcej: Lublin rozbłyśnie na święta tysiącami światełek

Zrobiliście sobie już z nim zdjęcie? Czekamy na Wasze zdjęcia! Wysyłajcie je nam na naszego maila [email protected]. Wszystkie nadesłane zdjęcia trafią do naszej galerii.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.