Świdnik: Pijany mężczyzna wpadł pod samochód. W szpitalu naubliżał ratownikowi i uderzył go

karetka pogotowia ratownik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Mężczyzna wtargnął zza autobusu pod przejeżdżający samochód. Potrącony z blisko dwoma promilami alkoholu doznał jedynie powierzchownych obrażeń. Swoją złość wyładował na ratowniku medycznym, którego zwyzywał i uderzył.

 

Do zdarzenia doszło w Jackowie koło Świdnika. Jak informują policjanci, mężczyzna wyszedł zza autobusu prosto pod koła nadjeżdżającego volkswagena.

 

Pomimo potrącenia, mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń, a alkomat wykazał u niego blisko 2 promile alkoholu. 27-latek został przez załogę pogotowia ratunkowego odwieziony do świdnickiego szpitala.

 

Jak się okazało, tam naubliżał udzielającemu mu pomocy ratownikowi medycznemu i uderzył go ręką. Następnie awanturnik opuścił samowolnie placówkę medyczną bez jakichkolwiek badań.

 

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do świdnickiej komendy. Za znieważenie funkcjonariusza publicznego grozi mu do roku pozbawienia wolności, a do 3 lat za naruszenie nietykalności takiej osoby.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.