Świdnik Air Festival 2023. Poznaliśmy datę, impreza skrócona do jednego dnia

Świdnik Air Festival
Świdnik Air Festival | fot. Świdnik Air Festival

Trwają przygotowania do tegorocznych pokazów lotniczych Świdnik Air Festival. Już wiadomo, że impreza jest planowana na czerwiec. Zamiast dwudniowego wydarzenia będzie jeden dzień.

Świdnik Air Festival 2023

Niedziela, 4 czerwca 2023 r. – to data tegorocznego Świdnik Air Festivalu. Nad Świdnikiem ponownie zobaczymy najlepszych pilotów i grupy akrobacyjne z Polski i świata. Przypomnijmy, że w ostatnich trzech latach impreza lotnicza była odwołana przez pandemię i konflikt zbrojny na Ukrainie. W tym roku ma być inaczej.

Od jakiegoś czasu pracujemy z MOK w Świdniku, by w tym roku odbyła się najlepsza podniebna impreza w regionie. Zawsze z dozą niepewności, bo w ostatnich latach pandemia i sytuacja na Ukrainie nie pozwoliła nam na organizację pokazów, dążymy by się udało – poinformował Marcin Dmowski, zastępca burmistrza Świdnika.

W ubiegłych latach impreza odbywała się przez dwa dni. W tym roku podjęto decyzję o jej skróceniu do jednego dnia. Organizatorzy Świdnik Air Festivalu zapewniają, że ten jeden dzień zostanie wypełniony po brzegi atrakcjami.

Przypomnijmy, że po pięcioletniej przerwie wracają Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2023 w Radomiu. Impreza odbędzie się w ostatni weekend sierpnia, a sprzedaż biletów ruszy w najbliższym czasie. Więcej: Pokazy lotnicze Radom – AIR SHOW 2023. Ceny biletów: ile kosztują, gdzie kupić

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.