Światowy Dzień Kota 2019. Wyślij zdjęcie swojego zwierzaka!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W niedzielę, 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji tworzymy galerię, w której pokazujemy Wasze pupile. Prześlij nam zdjęcie swojego mruczka!

Światowy Dzień Kota to święto obchodzone corocznie 17 lutego we Włoszech (od 1990) i Polsce (od 2006), mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, i uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los.

Zdjęcia wysyłajcie na adres: redakcja@spottedlublin.pl lub w komentarzu pod tym postem na Facebooku do 17 lutego do godz. 20. W treści maila napiszcie jak Wasz kot się wabi. Zdjęcia umieścimy w galerii dołączonej do tego artykułu.

Przejdź do galerii >>>

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.