Świąteczna trasa ciężarówek Coca Coli w Polsce. Kiedy zawitają do Lublina?

Tak jak w ubiegłym roku świąteczny konwój ciężarówek Coca-Cola zawita Lublina. Jakie atrakcje czekają nas podczas wydarzenia?

Coca-Cola po raz trzeci wyrusza w świąteczną trasę po Polsce swoimi charakterystycznymi amerykańskimi ciężarówkami. Czerwone osiemnastotonowe Freightlinery FLD Conventional to prawdopodobnie najbardziej popularne ciężarówki na świecie. To one reklamują przed świętami Coca-Colę.

Kiedy konwój ciężarówek Coca-Cola w Lublinie?

Trasa świątecznego konwoju Coca-Coli obejmuje 32 miasta Polski. W Lublinie pojawi się na placu Zamkowym w sobotę 10 grudnia, między 15:00 a 22:00. Do Lublina przyjadą dwie wyjątkowe ciężarówki Coca-Cola.

Dwa dni później jedna z ciężarówek Coca-Coli pojawi się na Rynku w Zamościu.

Świąteczny koncert i atrakcje na placu Zamkowym

Jako głównym punkt wydarzenia na placu Zamkowym odbędzie się świąteczny koncert w wykonaniu piosenkarki Ewy Farny i zespołu Sound’n’Grace. Całe wydarzenie poprowadzi gość specjalny Maciek Dowbor.

Ale to nie wszystko. W specjalnej strefie będziemy mogli spotkać się z YouTuberami – Littlemooonster96, Maffashion i Abstrachuje.TV. Każdy będzie mógł zadać pytanie czy zrobić sobie zdjęcie i dostać autograf.

W trakcie wydarzenia przewidziane są liczne atrakcje, między innymi: spotkanie i zdjęcia z Mikołajem, gry i zabawy z nagrodami, Fabryka Upominków, w której będzie można samodzielnie przygotować prezent. Dodatkowo fotobudka, Oculus – wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja czy pokazy rzeźby lodowej. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się pokaz fajerwerków.

Jak co roku będziemy mieli możliwość zaprojektowania swojej własnej, unikatowej puszki napoju. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(fot. Coca-Cola)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.