Sweet Sixteen – 16. urodziny Szkoły Językowej Avalon

Już w najbliższą sobotę w Lublinie będzie miało miejsce niezwykłe święto! Amerykańska domówka pod hasłem „Sweet Sixteen”, którą Szkoła Językowa Avalon uczci swoje 16-lecie!

Jedna z największych i najstarszych lubelskich szkół językowych obchodzić będzie swoje szesnastolecie! Szkoła Językowa Avalon została założona w 2002 roku. Przez te wszystkie lata działalności szkoła przeszkoliła ponad 21 tysięcy uczniów w zakresie takich języków jak: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski czy polski dla obcokrajowców.

Szkoła Językowa Avalon w swojej ofercie posiada kursy ogólne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak też specjalistyczne tj. medyczne, biznesowe, prawnicze, etc.

Co decyduje o tym, że szkoła tak długo utrzymuje się na rynku i odnosi tak duże sukcesy?

Uczniowie zgodnie twierdzą, że jest to wyjątkowe podejście do Słuchaczy oraz unikalny i bardzo efektywny system nauki komunikacji, który został wypracowany przez te wszystkie lata. Avalon zawsze idzie z duchem czasu udoskonalając swoje produkty. Kursanci dostają w pakiecie aplikacje multimedialne, dodatkowe zajęcia oraz warsztaty, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego świata.

Sweet Sixteen

Na swoje 16. urodziny Szkoła Językowa Avalon urządza imprezę w iście amerykańskim stylu. Avalon zaprasza wszystkich Uczniów, Absolwentów, Lektorów i Sympatyków Szkoły wraz ze znajomymi do wspólnego świętowanie tej wyjątkowej okazji! Będą gry, muzyka, pizza, przepyszny tort oraz jak na amerykańską domówkę przystało – czerwone kubeczki i wiele innych.

A w programie m.in. gry i quizy językowe z cennymi nagrodami, fotobudka, karaoke, gry planszowe czy występ zespołu Luke Haze. Szczegóły dotyczące imprezy i zapisów znajdziecie pod tym linkiem – Sweet Sixteen – XVI Urodziny Szkoły Avalon

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.