Stylowi Lubelacy poszukiwani! Rusza druga edycja akcji Tarasów Zamkowych

mat. prasowe

Już w najbliższy weekend, 26 i 27 maja, odbędzie się casting do drugiej edycji akcji „Stylowy Lubelak”, podczas którego wśród mieszkańców miasta Tarasy Zamkowe będą poszukiwać ciekawych i niebanalnych osobowości.

Nowa odsłona „Stylowego Lubelaka” ma wyłonić kolejnych lublinian, którzy wezmą udział w rocznej kampanii reklamowej centrum handlowego Tarasy Zamkowe.

Akcja skierowana jest do osób mających własny styl, potrafiących bawić się modą, ciekawych świata i otwartych na nowe wyzwania. Niski, wysoki, szczupły, rozmarzony nastolatek czy żwawy senior – każdy może zostać Stylowym Lubelakiem.

Wiek nie gra roli – w akcji mogą wziąć udział osoby od 1 do 100 lat. Ważne, by z tłumu wyróżniało je to „coś”, co – dzięki magii aparatu – postara się uchwycić fotograf.

Lublin pełen jest ciekawych osób, z fascynującą historią i pasjami, potrafiących doskonale bawić się modą, zachowując przy okazji naturalność i własny styl. Pokazała to pierwsza edycja kampanii „Stylowy Lubelak”, w której wzięło udział kilkuset interesujących mieszkańców miasta – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Casting do drugiej edycji kampanii „Stylowy Lubelak” odbędzie się w Tarasach Zamkowych w dniach 26 i 27 maja 2018 w godzinach od 12 do 18. Na parterze centrum handlowego zostanie przygotowany punkt rejestracyjny oraz scena, na której prezentować się będą kandydaci na Lubelaka.

– Wiemy, że w Lublinie takich osób jest o wiele więcej, a nasza oryginalna akcja została bardzo ciepło przyjęta. Stąd właśnie pomysł, by kontynuować stylowe poszukiwania i również w kolejnym roku współpracować z barwnymi, oryginalnymi, fantastycznymi ludźmi, którzy zostaną naszymi ambasadorami – dodaje Mariola Chmielewska.

W trakcie sesji zdjęcia od razu będą widoczne na ogromnym diodowym ekranie, umieszczonym nad sceną. Dla zwycięzców castingu przewidziano upominki oraz karty podarunkowe na zakupy w centrum handlowym Tarasy Zamkowe.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.