Student wypadł z okna akademika Politechniki Lubelskiej. 20-latek nie żyje

Dom studenta przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie
Dom studenta przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Prokuratura zajmie się zdarzeniem, do jakiego doszło w sobotę nad ranem przy ul. Głębokiej w Lublinie. To tam z okna akademika Politechniki Lubelskiej wypadł 20-letni student. Mężczyzna zginął na miejscu.

Student wypadł z okna akademika Politechniki Lubelskiej

Do zdarzenia doszło w sobotę (6.11) przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Kilka minut po godz. 6 rano służby ratunkowe zostały powiadomione o ujawnieniu przed budynkiem akademika Politechniki Lubelskiej zwłok młodego mężczyzny. Na miejsce oprócz zespołu ratownictwa medycznego i policjantów, wezwano również prokuratora.

Gdy służby przybyły na miejsce zdarzenia, ich oczom ukazał się makabryczny widok. Na chodniku pod akademikiem leżał martwy 20-latek. Niemal natychmiast wiadomo było, że musiał spaść z bardzo dużej wysokości. W jego pokoju na 11. piętrze akademika nie zastali nikogo, a okno było otwarte. To 20-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego.

Śledczy prowadzą śledztwo zmierzające do wyjaśnienia okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie również z akademika Politechniki Lubelskiej wypadł student. O tym pisaliśmy tutaj: Tragedia w akademiku Politechniki Lubelskiej. 22-letni student wypadł z okna

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia. Szczegóły na stronie www.cik.lublin.eu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.