Tragedia w akademiku Politechniki Lubelskiej. 22-letni student wypadł z okna

Dom studenta przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie
Dom studenta przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Prokuratura bada okoliczności makabrycznego zdarzenia, do którego doszło w akademiku przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. 22-letni student wypadł z okna. Wiele wskazuje na to, że młody mężczyzna popełnił samobójstwo.

Student wypadł z okna akademika

Do zdarzenia doszło w niedzielę (24.10) kilka minut po godz. 7 w jednym z Domów Studenta przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o młodym mężczyźnie leżącym na daszku nad drzwiami wejściowymi do akademika. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Wiadomo, że tym mężczyzną był 22-letni student, obywatel Ukrainy mieszkający w Lublinie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna wypadł z okna na trzecim piętrze. Policjanci wykluczyli, by do śmierci 22-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia. Szczegóły na stronie www.cik.lublin.eu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Z poinformowanego źródła wiem że strzelił samobója bo na grupie roku wyciekły jego nudesy od ex, chłopak nie był hojnie obdarzony i zrobili z niego pośmiewisko [’]