Student postanowił wstawić do akademika 1000-litrowe jacuzzi. Interweniowały władze uczelni

z25618955VJacuzzi w pokoju
Jacuzzi w pokoju akademika AGH w Krakowie

Student w swoim pokoju w akademiku wstawił dmuchane jacuzzi o pojemności ponad tysiąca litrów. Uczelnia bada tę sprawę. Urządzenie zostało już rozmontowane i nie stanowi zagrożenia.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w akademiku AGH w Krakowie. Sytuacja wyszła na jaw, ponieważ student postanowił pochwalić się swoim pomysłem w internecie. Fotografie dotarły jednak do władz Akademii Górniczo-Hutniczej, które postanowiły interweniować.

Jacuzzi o pojemności ponad tysiąca litrów w akademiku

Sprawdzeniem, jak bardzo niebezpieczne było ustawienie dmuchanego jacuzzi w pokoju studenta w akademiku AGH, zajmie się specjalna komisja uczelni. Wiadomo jednak, że urządzenie zostało już rozmontowane, więc nie stanowi zagrożenia.

Nie ustalono jednak, w jaki sposób wniesiono jacuzzi bez wzbudzania podejrzeń wśród pracowników akademika. Po raporcie komisji władze AGH podejmą decyzję o ewentualnych sankcjach dla studenta.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. E tam, zajebiście zrobił, który student by odmówił imprezy w jacuzzi, szczegolnie w zimie
    Propsy dla gościa