Studencie, spróbuj swoich sił w teleturnieju "Studentiada"

fot. materiały organizatora

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie organizowane w Lublinie! Studencka edycja teleturnieju „Studentiada”.

Już 29 stycznia Akademia Lokalnych Animatorów zaprasza na ul. Lwowską 12 do Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki „Cytadela Syriusza”, gdzie odbędzie się wielki finał studentiady – teleturniej od studentów dla studentów, którego uczestnicy zmierzą się z pytaniami i zadaniami praktycznymi oraz suchymi żartami prowadzącego. Finał to nie wszystko! Organizatorzy zadbali również o inne dodatkowe atrakcje.

Celem projektu jest promowanie działalności kulturalnej i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych oraz integracja społeczności studenckiej z Lublina.

PROGRAM STUDENTIADA 2016

17.00 – 18.30 – Gry bez prądu – przez wszystkich znane i lubiane gry karciane, planszowe i nie tylko w nowym wydaniu. Jak myślisz, do jakiej gry przyda się pudełko po pizzy?

17.30 – 18.30 – Warsztaty Impro w języku angielskim – zajęcia teatru improwizowanego przeprowadzi Laura Trisquel, animatorka kultury z Hiszpanii.

17.30 – 20.00 – Foto-chatka – Przyjdź ze znajomymi i zrób sobie zdjęcia wykorzystując ręcznie robione gadżety!

18.30 – 20.00 –Pokaz składu Stand-up Lublin – Jakub Skwarek, Karol Pietrzakowski, Cezary Ponttefski oraz żonglerka – Miłosz Budka – ostateczna dawka prawdziwych żartów.

20.00 – 21.00 – Finał Studentiady

WEŹCIE WODĘ BĘDZIE SUCHO! Kto był na eliminacjach 11 grudnia ten wie, że w ten teleturniej zaangażowani są wszyscy – również widownia! Znasz dobry suchar? Przyjdź i opowiedz go!

Podczas finału nie tylko zwycięzcy walczą o główną nagrodę. W trakcie trwania teleturnieju na jedną osobę z widowni czeka voucher na dowolny seans filmu 2D w jednym z lubelskich multipleksów.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i w pełni bezpłatne. Link do wydarzenia

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.