Studenci UP wracają na uczelnię. Od października nauka stacjonarna

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie od października wracają do nauki stacjonarnej. Rektor uczelni właśnie wydał zarządzenie dotyczące nauki w roku akademickim 2021/2022.

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego wracają na uczelnię

Do wznowienia nauki w trybie stacjonarnym w roku akademickim 2021/2022 przygotowuje się Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Rektor Uczelni właśnie opublikował zarządzenie, z którego dowiadujemy się, że studenci od 1 października wracają na uczelnię.

„W roku akademickim 2021/2022 wszystkie zajęcia dydaktyczne w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich, uczestników studiów doktoranckich, doktorantów szkoły doktorskiej, słuchaczy studiów podyplomowych i kursów dokształcających realizowane są w siedzibie Uczelni, w trybie stacjonarnym z zachowaniem aktualnych wytycznych w zakresie reżimu sanitarnego” – czytamy w opublikowanym zarządzeniu Uczelni.

Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego ws. powrotu studentów na uczelnię
Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego ws. powrotu studentów na uczelnię

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super że wracają. Ale po co wykłady stacjonarnie ? Zrobiło się trochę lepiej i już trzeba ryzykować na całej linii. Ćwiczenia – jak najbardziej stacjonarnie. Ale slajdologia?

  2. Wielka szkoda… cisza była i spokój; brak rzęchów poparkowanych gdzie popadnie. Bez korków. Szkoda, szkoda…