Strzeszkowice Duże: Zwłoki 46-latka w opuszczonym pomieszczeniu gospodarczym

Strzeszkowice Duże: Zwłoki 46-latka w opuszczonym pomieszczeniu gospodarczym

W miejscowości Strzeszkowice Duże, w jednym z opuszczonych budynków znaleziono zwłoki 46-latka. Policja i lekarze ustalają przyczyny zgonu.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę (24.09) tuż przed godz. 16 w miejscowości Strzeszkowice Duże. Na jednej z posesji w pomieszczeniu gospodarczym zostały znalezione zwłoki człowieka.

 

– Mężczyzna, znajdujący się w środku nie dawał znaków życia. Po dostaniu się do budynku lekarze stwierdzili zgon – informuje Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

 

Mundurowym udało się ustalić tożsamość mężczyzny. To 46-letni mieszkaniec gminy Niedrzwica Duża. Obecnie trwa ustalanie przyczyn śmierci. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.